O autorach

Przedstawiamy kilka informacji o autorach.

 

Mam 20 lat na imię Tomek a pewnie akurat to wszyscy wiedzą. Interesuję się szeroko pojętą kulturą hip-hopową stąd zrodził się pomysł stworzenia bloga właśnie o rapie czyli gatunku muzyki który reprezentuje moja ukochana kultura. Pomysł ten miał nie wielu zwolenników ale mam nadzieję, że z biegiem czasu coraz więcej ludzi zainteresuję się blogiem bo naprawdę można dowiedzieć się wielu ciekawych informacji i przede wszystkim posłuchać muzyki która dla wielu może być nie znana i odstrasza przeklętymi negatywnymi stereotypami. Zdawałem maturę ustną z Języka Polskiego na temat o hip-hopie i zadziwiająco dobrze na tym wyszedłem. Oczywiście rap to nie całe moje, życie. Lubię czasem posłuchać reggae, rocka czy poszczególnych kawałków niezależnie od gatunku. Sam nawet próbowałem nagrać jakiś kawałek ale raczej nic z tego nie wyszło :) Dużą rolę w moim życiu odgrywa także piłka nożna, czasem zagram w tenisa. Ale wszystko na szczeblu amatorskim. To by było tyle na początek :) Chętnie posłucham opinii na temat bloga które można pisać w komentarzach pod tym postem. Co mógłbym zmienić? co dobrze a co źle? czego brakuje? bo ja z punktu widzenia autora nie jestem w stanie zobaczyć tyle co Ty, odbiorca :) 

Jestem Jarek i także mam 20 lat. Aktualnie studiuję na Politechnice Poznańskiej. Z rapem spotkałem się już kilkanaście lat temu. Jako że pochodzę z okolic Poznania, tymi pierwszymi kawałkami były utwory Peji. Od tego czasu moje sympatie się trochę pozmieniały, jednak staram się nie odłączać od tego co było kiedyś. Moim ulubionym wykonawcą jest Eldo, więc wybaczcie jak czasem za mocno podjarany będę opisywał jego kawałki.
Odłączając się od rapu interesuję się filmami. Jak jest sporo czasu to potrafię oglądać jeden po drugim. Wieczorami staram się biegać by trzymać formę.  Szczególnie gdy się nie chce, ruszam dupę, wskakuję w buty i przebiegam te kilka kilometrów. 

Mam nadzieję że moja współpraca z Tomanem na tym blogu, będzie owocna. Wydaje mi się że w wielu zagadnieniach różnimy się i to bardzo, jednak może będzie to ciekawym urozmaiceniem postów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz