wtorek, 1 kwietnia 2014

Podsumownie Ankiety #4

Toman już jadzie z piątą ankietą, a ja jeszcze nie podsumowałem ostatniej xD Oblegana znowu nie była, gdyż tylko 14 głosów padło. Wystarczyło to jednak by wyłonić zwycięzcę. I tak z czterema głosami najbardziej przypadł wam utwór Miuosha - Na zawsze. Niestety utwory, z których zrobiono sampelki nie dostały głosów. A szkoda, bo to bardzo ciekawa muzyka. 

Miuosh - Na zawsze 

 Utwór ten pochodzi z płytki ,,Prosto przed siebie" wydanej w 2012 roku. Produkcja ta przyjęła się bardzo dobrze na rynku. Miłoszowi dostało się trochę od recenzentów za to, że cały czas nawija o tym samym. Ja, że tak powiem wcześniej rapera znałem głównie z jednego utworu, nagranego z Zeusem, więc ta płyta bardzo dobrze słuchała się na moim odtwarzaczu. Jednak po czasie stwierdzam, że w sumie mają racje. Jak długo można gadać że jest ch***. Jego utwory mogą się znudzić. 


 Miuosh ft. Zeus - Skazani

 Kawałek ten przypadł mi bardzo do gustu, gdyż lubię tematy z blokowisk. Czasem żałuje tego że nie wychowałem się w jakimś bloku itp, (dobrze że czasem tylko). Ale to tam głównie powstawały rapsy młodziaków. W wielu utworach można się dowiedzieć, że ktoś się wbił z jakiejś grupki. Jedni wtedy hejtują takie osoby inni z tym żyją dalej. Wydaje mi się, że najlepiej na swojej ścieżce życia odpowiedzieć sobie na pytanie, które postawił Zeus:
Zeus:
"Pytanie: być szczęśliwym i sobą
Czy zmieniać się dla innych? nie ma was obok"

Trochę mi to podsumowanie zajęło, ale nie chcę pisać wtedy, kiedy mi to nie idzie. Aaaa nowa ankietka z ostatnich tworów także jest, więc zapraszamy do głosowania. 

1 komentarz:

  1. Miuosh ma taki rzemieślniczy rap. Jego płyty dobrze się przyjęły, więc Onar który nie miał pomysłu na siebie postanowił nagrać z nim gimbo krążek który również przyjął się dobrze wśród targetu do którego mieli zamiar dotrzeć. Oczywiście poszło również wiele hejtów w ich stronę.
    A teraz Miłosz podążą za trendami i robi newschool'ową płytę ażeby nie było, że robi to samo.

    OdpowiedzUsuń